Naar de hoofdinhoud
Gratis verzending vanaf € 59,90
Pochette da donna - 100% Ecopelle Kassandra - colore Nero
Kassandra

Pochette da donna - 100% Ecopelle

€ 49,00
Inclusief btw

of 3 rentevrije termijnen van € 16,33 met KlarnaKlarna

KleurBlack
Selecteer uw maat

Verkocht en verzonden door LookOnYou

VRSC GROUP SRL UNIPERSONALE

Btw-nummer:
07387590826
Adres:
Via Mario Rapisardi 2, 90144 Palermo (PA), Italia
E-mail:
info@lookonyou.com
Telefoon:
Niet opgegeven
Handelsregisternr.:
PA-455588

Geschatte levering tussen wo 28 okt en do 29 okt

Levering in 3-4 werkdagen

Verzonden met Poste Italiane

Verzending € 4,90

Gratis verzending vanaf € 50,00

  • Gratis verzending vanaf € 59,90
  • Onder € 59,90: verzending € 5,90
  • Gratis retourneren binnen 30 dagen
  • Verzending met tracking
Veilig betalenVisaMastercardKlarnaPayPalApple PayGoogle PaySatispay
Deze dames-pochette van Kassandra is gemaakt van 100% kunstleer. Met strakke lijnen en een compact formaat begeleidt hij avondgelegenheden en meer verzorgde afspraken op discrete wijze, terwijl hij overdag ook moeiteloos in een ruimere tas past. Het kunstleer geeft het oppervlak een verzorgd uiterlijk en een prettige greep, bedoeld om het essentiële geordend bij je te dragen. Een veelzijdig accessoire dat net zo goed bij een elegante jurk als bij een informelere look past, ideaal voor wie een sobere en functionele clutch zoekt om elk moment van de dag mee te nemen.

Pochette da donna - 100% Ecopelle di Kassandra in Eco-Leather.

Artikelnr.: 01M3JH9TPWKVZRX63TZAY7N4SK

Dettagli prodotto

Materiale
100% Pu Leather
Composizione
Eco-Leather
Lavaggio
Pulire con prodotti specifici

Tag

  • Pochette da donna

Maak de look compleet

Zaino da Donna in Vera Pelle - Chanel Stile
Beschikbare maten: One size
Gave LuxZaino da Donna in Vera Pelle - Chanel Stile
€ 59,99
One sizeVerkocht door LookOnYou
Borsa a tracolla da donna - Vera pelle
Beschikbare maten: One size
JOHN RICHMONDBorsa a tracolla da donna - Vera pelle
€ 95,00
One sizeVerkocht door LookOnYou
Borsa a mano da donna - 100% pelle ruga
Beschikbare maten: One size
JOHN RICHMONDBorsa a mano da donna - 100% pelle ruga
€ 199,99
One sizeVerkocht door LookOnYou
Borsa a tracolla da donna - Vera pelle ruga
Beschikbare maten: One size
JOHN RICHMONDBorsa a tracolla da donna - Vera pelle ruga
€ 135,00
One sizeVerkocht door LookOnYou
Dames portemonnee van kunstleer
-35%
Beschikbare maten: One size
Sergio ValentiniDames portemonnee van kunstleer
€ 29,00€ 44,99
Oorspronkelijke prijs: € 44,99
Laagste prijs (30 dagen): € 44,99
One sizeVerkocht door LookOnYou
Portemonnee voor dames in kunstleer
Beschikbare maten: One size
Sergio ValentiniPortemonnee voor dames in kunstleer
€ 39,99
One sizeVerkocht door LookOnYou
Dames portemonnee in kunstleer
-35%
Beschikbare maten: One size
Sergio ValentiniDames portemonnee in kunstleer
€ 29,00€ 44,99
Oorspronkelijke prijs: € 44,99
Laagste prijs (30 dagen): € 44,99
One sizeVerkocht door LookOnYou
Portemonnee voor dames van kunstleer
-35%
Beschikbare maten: One size
Sergio ValentiniPortemonnee voor dames van kunstleer
€ 29,00€ 44,99
Oorspronkelijke prijs: € 44,99
Laagste prijs (30 dagen): € 44,99
One sizeVerkocht door LookOnYou

Vergelijkbare items

Handtas voor dames - Echt leer
Beschikbare maten: One size
Viola CastellaniHandtas voor dames - Echt leer
€ 71,99
One sizeVerkocht door LookOnYou
Borsa a mano da donna - Vera pelle
Beschikbare maten: One size
Viola CastellaniBorsa a mano da donna - Vera pelle
€ 71,99
One sizeVerkocht door LookOnYou
Pochette da Donna - Modello Ereba Lux - 100% poliuretano
-33%
Beschikbare maten: One size
SECRET PON PONPochette da Donna - Modello Ereba Lux - 100% poliuretano
€ 39,00€ 59,00
Oorspronkelijke prijs: € 59,00
Laagste prijs (30 dagen): € 59,00
One sizeVerkocht door LookOnYou
Pochette unisex in vera pelle
Beschikbare maten: One size
Alessia FirenzePochette unisex in vera pelle
€ 99,99
One sizeVerkocht door LookOnYou
Unisex clutch van echt leer - Made in Italy
Beschikbare maten: One size
Alessia FirenzeUnisex clutch van echt leer - Made in Italy
€ 99,99
One sizeVerkocht door LookOnYou
Unisex pochette van echt leer - Made in Italy
Beschikbare maten: One size
Alessia FirenzeUnisex pochette van echt leer - Made in Italy
€ 99,99
One sizeVerkocht door LookOnYou
Pochette da donna in vera pelle
Beschikbare maten: One size
Alessia FirenzePochette da donna in vera pelle
€ 124,99
One sizeVerkocht door LookOnYou
Pochette da donna - 100% Ecopelle
Beschikbare maten: One size
KassandraPochette da donna - 100% Ecopelle
€ 49,00
One sizeVerkocht door LookOnYou
Pochette da donna - Modello Rita Camera - Eco-pelle & Poliestere
Beschikbare maten: One size
Bruno MagliPochette da donna - Modello Rita Camera - Eco-pelle & Poliestere
€ 95,00
One sizeVerkocht door LookOnYou
Pochette da donna - Modello Rita Camera - Eco-pelle & Poliestere
Beschikbare maten: One size
Bruno MagliPochette da donna - Modello Rita Camera - Eco-pelle & Poliestere
€ 95,00
One sizeVerkocht door LookOnYou
Pochette da donna - Modello Rita Camera - Eco-pelle & Poliestere
Beschikbare maten: One size
Bruno MagliPochette da donna - Modello Rita Camera - Eco-pelle & Poliestere
€ 95,00
One sizeVerkocht door LookOnYou

Geschatte levering tussen wo 28 okt en do 29 okt

€ 49,00of 3 rentevrije termijnen van € 16,33 met Klarna